Мої статті [0]

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 46
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" 2013/2014 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.
Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:
І семестр - з 2 вересня по 27 грудня,
ІІ семестр - з 13 січня по 30  травня.
Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:
осінні з 28 жовтня  по 3 листопада,
зимові з 30 грудня по 12 січня,
весняні з 24 по 30 березня.
Вчителям | Переглядів: 319 | Додав: soshne | Дата: 03.09.2013 | Коментарі (0)

Поради батькам пятикласників
1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.
2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.
3. Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.
4. Допоможіть дитині вивчити імена нових учителів, запропонуйте описати їх, виділити якісь особливі риси.
5. Порадьте дитині в складних ситуаціях звертатися за порадою до класного керівника, шкільного психолога.
Батькам | Переглядів: 301 | Додав: soshne | Дата: 24.08.2013 | Коментарі (0)

Перелік збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів.
ДПА | Переглядів: 413 | Додав: soshne | Дата: 19.03.2013 | Коментарі (0)

Поради з самовиховання:

1. Коли берешся за будь-яку справу, подумай: який результат повинен отримати.

2. Записуй згідно з важливістю свої термінові справи, які маєш виконати протягом тижня, дня. Берись за справу сміливо і не відступай, поки її не виконаєш.

3. Візьми собі за правило обов’язково аналізувати: чому саме ти не виконав той чи інший пункт. Намагайся сам усувати причини невиконання.

4. Ніколи не практикуй перенесення виконання справи на наступний день. Приступай до виконання запланованого одразу ж без зволікань.
Учням | Переглядів: 321 | Додав: soshne | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

7 порад учням

Порада перша і найтяжча.

Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу.
Пам'ятайте, що успіх - це насамперед праця.
Не вірте красивим фільмам, де щоб досягти успіху
досить бути вродливим чи багатим.

Порада друга - про любов.

Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують.
Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам.
Учням | Переглядів: 456 | Додав: soshne | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

Навчальні програми базової загальної середньої освіти за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, що поступово впроваджуватиметься з 1 вересня 2013 р. можна переглянути тут
Вчителям | Переглядів: 319 | Додав: soshne | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

Вчителям | Переглядів: 309 | Додав: soshne | Дата: 17.02.2013 | Коментарі (0)

Пам’ятка батькам обдарованих дітей

• Створіть безпечну психологічну атмосферу дитині в її пошуках, де вона могла б знайти розраду внаслідок своїх розчарувань і невдач.
• Підтримуйте здібності дитини до творчості й виявляйте співчуття до ранніх невдач. Уникайте негативної оцінки творчих спроб дитини.
• Будьте терпимі до несподіваних ідей, поважайте допитливість ідеї дитини. Намагайтесь відповідати на всі запитання, навіть якщо вони вам здаються безглуздими.
• Залишайте дитину одну і дозволяйте їйсамій займатися своїми справами. Надлишок опіки може обмежити творчість.
• Допомагайте дитині формувати її систему цінностей, не обов’язково засновану на її системі поглядів, щоб вона могла поважати себе і свої ідеї поряд з іншими ідеями та їх носіями.
Батькам | Переглядів: 280 | Додав: soshne | Дата: 16.02.2013 | Коментарі (0)